Sponsors

Mannen zaterdag, 3, 6e klasse 05

Datum Thuis Uit Uitslag
20-05-2017 VDZ 4 Paasberg De 4 6 - 2
17-05-2017 AZ 2000 - Elderveld 4 sc Rheden 3 4 - 3
13-05-2017 VDZ 4 HAVO 2 3 - 2
13-05-2017 AZ 2000 - Elderveld 4 Arnhemse Boys 2 0 - 5
13-05-2017 Paasberg De 4 Bemmel SC 5 4 - 2
13-05-2017 Westervoort 3 sc Rheden 3 2 - 3
13-05-2017 ESA 8 AVW '66 7 2 - 6
13-05-2017 DUNO D 4 DZC '68 10 4 - 2
06-05-2017 AVW '66 7 HAVO 2 4 - 15
06-05-2017 Westervoort 3 VDZ 4 6 - 3
06-05-2017 Paasberg De 4 DZC '68 10 4 - 0
06-05-2017 ESA 8 Bemmel SC 5 1 - 2
06-05-2017 DUNO D 4 Arnhemse Boys 2 4 - 6
02-05-2017 VDZ 4 DZC '68 10 0 - 2
29-04-2017 VDZ 4 ESA 8 6 - 1
29-04-2017 DZC '68 10 AVW '66 7 4 - 1
29-04-2017 sc Rheden 3 DUNO D 4 2 - 1
29-04-2017 HAVO 2 Paasberg De 4 3 - 3
29-04-2017 Bemmel SC 5 AZ 2000 - Elderveld 4 10 - 2
29-04-2017 Arnhemse Boys 2 Westervoort 3 14 - 2
25-04-2017 DZC '68 10 HAVO 2 5 - 0
22-04-2017 HAVO 2 Westervoort 3 4 - 3
22-04-2017 sc Rheden 3 Arnhemse Boys 2 2 - 1
22-04-2017 Bemmel SC 5 VDZ 4 5 - 6
22-04-2017 DZC '68 10 ESA 8 3 - 1
22-04-2017 Paasberg De 4 AZ 2000 - Elderveld 4 11 - 2
22-04-2017 AVW '66 7 DUNO D 4 4 - 5
18-04-2017 Westervoort 3 DZC '68 10 5 - 2
15-04-2017 DZC '68 10 Paasberg De 4 4 - 3
15-04-2017 DUNO D 4 HAVO 2 3 - 1
08-04-2017 DZC '68 10 Bemmel SC 5 3 - 0
08-04-2017 AZ 2000 - Elderveld 4 HAVO 2 4 - 6
08-04-2017 Paasberg De 4 sc Rheden 3 1 - 3
08-04-2017 AVW '66 7 VDZ 4 6 - 3
08-04-2017 ESA 8 Arnhemse Boys 2 1 - 4
08-04-2017 DUNO D 4 Westervoort 3 3 - 4
01-04-2017 VDZ 4 DUNO D 4 4 - 1
01-04-2017 HAVO 2 ESA 8 3 - 3
01-04-2017 Arnhemse Boys 2 Paasberg De 4 3 - 4
01-04-2017 Bemmel SC 5 AVW '66 7 2 - 1
01-04-2017 Westervoort 3 AZ 2000 - Elderveld 4 9 - 1
28-03-2017 sc Rheden 3 DZC '68 10 4 - 0
25-03-2017 AZ 2000 - Elderveld 4 VDZ 4 0 - 3
25-03-2017 Paasberg De 4 Westervoort 3 0 - 5
25-03-2017 Bemmel SC 5 sc Rheden 3 1 - 5
25-03-2017 AVW '66 7 Arnhemse Boys 2 3 - 2
25-03-2017 ESA 8 DUNO D 4 0 - 9
22-03-2017 sc Rheden 3 AVW '66 7 3 - 3
18-03-2017 Arnhemse Boys 2 DZC '68 10 1 - 4
18-03-2017 HAVO 2 Bemmel SC 5 0 - 5
18-03-2017 Westervoort 3 ESA 8 8 - 0
18-03-2017 DUNO D 4 AZ 2000 - Elderveld 4 15 - 0
11-03-2017 Bemmel SC 5 Arnhemse Boys 2 1 - 8
11-03-2017 DZC '68 10 VDZ 4 4 - 3
11-03-2017 sc Rheden 3 HAVO 2 5 - 2
11-03-2017 Paasberg De 4 DUNO D 4 2 - 5
11-03-2017 ESA 8 AZ 2000 - Elderveld 4 2 - 1
11-03-2017 AVW '66 7 Westervoort 3 5 - 5
04-03-2017 AVW '66 7 Bemmel SC 5 3 - 0
18-02-2017 Arnhemse Boys 2 HAVO 2 2 - 6
18-02-2017 VDZ 4 sc Rheden 3 3 - 0
18-02-2017 AZ 2000 - Elderveld 4 AVW '66 7 2 - 3
18-02-2017 ESA 8 Paasberg De 4 4 - 2
18-02-2017 DUNO D 4 Bemmel SC 5 3 - 2
04-02-2017 HAVO 2 VDZ 4 2 - 2
04-02-2017 AVW '66 7 DZC '68 10 3 - 4
04-02-2017 DUNO D 4 sc Rheden 3 6 - 0
17-12-2016 Arnhemse Boys 2 DUNO D 4 3 - 13
10-12-2016 sc Rheden 3 VDZ 4 3 - 0
10-12-2016 AVW '66 7 AZ 2000 - Elderveld 4 4 - 0
03-12-2016 HAVO 2 DUNO D 4 2 - 4
03-12-2016 Bemmel SC 5 Westervoort 3 2 - 6
03-12-2016 sc Rheden 3 ESA 8 4 - 2
03-12-2016 DZC '68 10 AZ 2000 - Elderveld 4 7 - 3
03-12-2016 AVW '66 7 Paasberg De 4 5 - 1
03-12-2016 Arnhemse Boys 2 VDZ 4 0 - 0
26-11-2016 Paasberg De 4 HAVO 2 6 - 4
26-11-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 Bemmel SC 5 1 - 0
26-11-2016 Westervoort 3 Arnhemse Boys 2 3 - 3
26-11-2016 ESA 8 VDZ 4 4 - 1
19-11-2016 VDZ 4 Arnhemse Boys 2 1 - 3
19-11-2016 Paasberg De 4 AVW '66 7 3 - 3
19-11-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 DZC '68 10 2 - 7
19-11-2016 Westervoort 3 Bemmel SC 5 3 - 1
19-11-2016 ESA 8 sc Rheden 3 7 - 1
12-11-2016 DZC '68 10 Paasberg De 4 -
12-11-2016 HAVO 2 AVW '66 7 9 - 1
12-11-2016 Bemmel SC 5 ESA 8 4 - 5
12-11-2016 sc Rheden 3 AZ 2000 - Elderveld 4 4 - 2
12-11-2016 VDZ 4 Westervoort 3 3 - 1
05-11-2016 Arnhemse Boys 2 Bemmel SC 5 5 - 0
05-11-2016 HAVO 2 sc Rheden 3 11 - 4
05-11-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 ESA 8 0 - 6
05-11-2016 Westervoort 3 AVW '66 7 3 - 4
05-11-2016 DUNO D 4 Paasberg De 4 5 - 1
29-10-2016 DZC '68 10 sc Rheden 3 6 - 1
29-10-2016 Paasberg De 4 Arnhemse Boys 2 0 - 4
29-10-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 Westervoort 3 2 - 11
29-10-2016 ESA 8 HAVO 2 1 - 7
29-10-2016 DUNO D 4 VDZ 4 4 - 1
15-10-2016 Arnhemse Boys 2 ESA 8 6 - 1
15-10-2016 VDZ 4 AVW '66 7 6 - 3
15-10-2016 HAVO 2 AZ 2000 - Elderveld 4 8 - 2
15-10-2016 Bemmel SC 5 DZC '68 10 1 - 4
15-10-2016 sc Rheden 3 Paasberg De 4 3 - 3
15-10-2016 Westervoort 3 DUNO D 4 2 - 3
08-10-2016 DZC '68 10 Arnhemse Boys 2 3 - 2
08-10-2016 Paasberg De 4 VDZ 4 3 - 4
08-10-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 DUNO D 4 0 - 8
08-10-2016 Bemmel SC 5 HAVO 2 3 - 2
08-10-2016 ESA 8 Westervoort 3 4 - 7
08-10-2016 AVW '66 7 sc Rheden 3 2 - 2
01-10-2016 VDZ 4 AZ 2000 - Elderveld 4 5 - 1
01-10-2016 Arnhemse Boys 2 AVW '66 7 4 - 0
01-10-2016 HAVO 2 DZC '68 10 1 - 4
01-10-2016 Westervoort 3 Paasberg De 4 4 - 5
01-10-2016 sc Rheden 3 Bemmel SC 5 0 - 2
01-10-2016 DUNO D 4 ESA 8 9 - 2
24-09-2016 Bemmel SC 5 DUNO D 4 9 - 1
24-09-2016 DZC '68 10 Westervoort 3 5 - 5
24-09-2016 HAVO 2 Arnhemse Boys 2 0 - 3
24-09-2016 Paasberg De 4 ESA 8 8 - 2
17-09-2016 Arnhemse Boys 2 sc Rheden 3 6 - 3
17-09-2016 VDZ 4 Bemmel SC 5 2 - 2
17-09-2016 AZ 2000 - Elderveld 4 Paasberg De 4 3 - 4
17-09-2016 Westervoort 3 HAVO 2 6 - 3
17-09-2016 ESA 8 DZC '68 10 1 - 6
17-09-2016 DUNO D 4 AVW '66 7 9 - 1
10-09-2016 Arnhemse Boys 2 AZ 2000 - Elderveld 4 9 - 0
10-09-2016 DZC '68 10 DUNO D 4 5 - 2
10-09-2016 Bemmel SC 5 Paasberg De 4 5 - 0
10-09-2016 sc Rheden 3 Westervoort 3 1 - 6
10-09-2016 AVW '66 7 ESA 8 3 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!